سرپرست برنامه «با من بخوان»

زهره قایینی

کارشناس ارشد کتابداری، نویسنده، پژوهشگر و کارشناس ادبیات کودکان از پایه‌گذاران موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و یکی از دو نویسنده اصلی مجموعه ده جلدی تاریخ ادبیات کودکان، نویسنده کتاب تصویرگری کتاب‌های کودکان است. او دو دوره رییس هیات داوران جایزه هانس کریستین اندرسن بوده و تاکنون در داوری شماری از مسابقات جهانی ادبیات کودکان شرکت داشته است و هم اکنون سرپرست موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و پروژه با من بخوان است.

تهیه و تدارک کتاب، آماده‌سازی فعالیت‌ها و دستنامه‌ها

فاطمه سیف اشرفی (مسئول کتاب هدهد – تهیه و سفارش کتاب)

هانیه خلیلیان

بهاره قایینی

مهدی احمدی (تدارکات و بسته‌بندی)

هماهنگی و اجرا کارگاه‌های آموزشی

مهران غلامپور (مسئول کارگاه‌های شهرستان)

فاطمه بدری (مسئول کارگاه‌های تهران)

آیدا حاجی محمدی (مسئول امور تدارکات کارگاه‌های آموزشی)

آرشیو و مستندسازی

راضیه معصومی (مسئول)

آذر زابلی‌پور

گروه رسانه‌ها، شبکه‌های اجتماعی

مهرداد محمدی (سرپرست)

راضیه معصومی (مسئول شبکه‌های اجتماعی)

فاطمه بدری

سارا یوسف‌پور

شبنم عیوضی

هورزاد عطاری

مهتا منصوری

مسئول خانه با من بخوان و آموزش خلاق خانواده مافی

مهران غلام‌پور

روابط عمومی

شیرین احمدیان

برنامه‌ریزی‌های اجرایی و ارزیابی پروژه‌ها

 سارا یوسف‌پور

هورزاد عطاری

گروه کتابشناسی

شبنم عیوضی

ویکتوریا فاتحی

گروه تدوین دستنامه‌ها، فعالیت‌ها و کتابچه‌های راهنما

سارا یوسف‌پور

شبنم عیوضی

فاطمه سیف اشرفی

گردآوری داده‌ها

هدیه مسعود انصاری

گروه ترجمه

هورزاد عطاری

مهتا منصوری

گروه آموزشگران برنامه «با من بخوان»

نهضت قریشی‌نژاد

دانش‌آموخته حقوق قضایی، دبیر ادبیات در آموزشگاه‌های اصفهان، عضو هیئت‌مدیره‌ی انجمن دوستداران ادبیات کودکان و نوجوانان اصفهان و از مروجان و کارشناسان باسابقه‌ی ادبیات کودکان به شمار می‌آید. در سال ۹۲-۹۳ مسئول پروژه‌ی با من بخوان در یزد بود و در سال‌های ۹۴ و ۹۵ سرپرستی برخی پروژه‌های با من بخوان را در سیستان و بلوچستان به عهده داشت. او هم‌اکنون مسئولیت این پروژه را در اصفهان به عهده دارد و از آموزشگران کارگاه‌های آموزش خلاق، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی و ادبیات کودکان است.

مریم اخگری

کارشناس ارشد رشته کامپیوتر از آلمان، سابقه تدریس زبان فارسی به روش خلاق به مخاطبان دوزبانه در کشور آلمان و شاهنامه‌خوانی با کودکان، آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودکان و بلندخوانی، آموزش خلاق، سواد پایه و آواورزی و الفباورزی در برنامه با من بخوان. در حال حاضر مسئول اجرایی برنامه با من بخوان در استان خراسان جنوبی، مناطقی از سیستان و بلوچستان و جیرفت در استان کرمان است.

مهری سرلک صفایی

دانش‌آموخته‌ی ریاضی و جامعه‌شناسی، بازنشسته وزارت آموزش‌وپرورش با پیشینه‌ی تدریس به دانشجویان تربیت‌معلم و دبیران آموزشگاه‌ها‌، عضو باسابقه‌ی گروه ترویج شورای کتاب کودک و آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودکان و بلندخوانی، آموزش خلاق، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی و مهارت‌های زندگی در برنامه با من بخوان است. در حال حاضر مسئول اجرایی برنامه با من بخوان در مناطقی از سیستان و بلوچستان و سیرجان است.

سپیده آرمین

دانش‌آموخته‌ی رشته شیمی، عضو گروه بررسی نشریات کودک شورای کتاب کودک، عضو باسابقه‌ی گروه ترویج شورای کتاب کودک، عضو گروه ترویج فرهنگنامه کودک و نوجوان، با پیشینه‌ی قصه‌گویی و کتاب‌خوانی و کتابداری در آموزشگاه‌های ابتدای مناطق ۲ و ۵ و ۶ آموزش‌وپرورش تهران، تدریس کتاب‌خوانی و قصه‌گویی برای مربیان در آموزش‌وپرورش، میراث فرهنگی، مادران قصه‌گو شهرداری و آموزش پروژه پژوهش مشارکتی به کودکان و آموزگاران، در حال حاضر آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودکان و بلندخوانی، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی در برنامه با من بخوان و مسئول اجرایی این طرح در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان است.

فرشته دباغ

کارشناس روانشناسی بالینی، ۱۷ سال همکاری با آموزش‌وپرورش در حوزه‌ی ترویج کتاب‌خوانی، عضو شورای کتاب کودک، عضو گروه ترویج کتاب‌خوانی در خانه کتابدار با پیشینه‌ی کار در حوزه‌ی کودک بیمار، در حال حاضر آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودکان و بلندخوانی، آموزش خلاق، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی در برنامه با من بخوان و مسئول اجرایی برنامه با من بخوان در خانه حمایتی آموزشی محمودآباد شهرری، خانه کودک پویش و مرکز کوشا است.

مهتاب مقدم

دانش‌آموخته‌ی علوم ارتباطات اجتماعی، عضو گروه بررسی نشریات کودک شورای کتاب کودک، عضو گروه ترویج کتاب‌خوانی در خانه کتابدار، با پیشینه قصه‌گویی و کتاب‌خوانی و کتابداری در آموزشگاه‌های ابتدایی مناطق ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۶ آموزش‌وپرورش تهران، در حال حاضر آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودکان و بلندخوانی، آموزش خلاق، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی در برنامه با من بخوان و مسئول اجرایی طرح در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان است.

الهه سیاوشیان

دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی زبان انگلیسی، عضو گروه بررسی نشریات شورای کتاب کودک، با پیشینه‌ی قصه‌گویی و کتاب‌خوانی به مدت ۱۵ سال در مدارس مناطق ۱، ۲، ۶ و ۷، همکاری با خانه‌ی کتابدار و فرهنگسراهای مختلف در جهت تدریس به مربیان و اولیا و شرکت در طرح مادران قصه‌گو و کار کتاب‌خوانی. در حال حاضر آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودک و بلندخوانی، آموزش خلاق، آواورزی و الفباورزی در برنامه با من بخوان و مسئول اجرایی طرح در منطقه‌ی کوهدشت استان لرستان است.

سهیلا فلاح‌پور

کارشناس رشته‌ی هنر و کارگردانی نمایش عروسکی، با پیشینه‌ی آموزش نقاشی و نمایش به کودکان، عضو خانه تئاتر (نمایشگران عروسکی)، طراح کارگاه‌های هنر و آموزشگر کارگاه‌های آوا ورزی و الفبا ورزی، ادبیات کودکان و بلندخونی و هنر در برنامه با من بخوان است.

فرشته یوسفی

دانش آموخته اقتصاد، فعال درموسسه پژوهشی تاریخ و ادبیات کودکان به مدت ۵ سال، در حال حاضر آموزشگر دربرنامه با من بخوان، مسئول اجرایی پروژه با من بخوان معلم کالیه، ورامین و پاکدشت، فعال محیط زیست و عضو جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست برای بیش از ۶ سال، آموزگار پایه پنجم ابتدایی به مدت ۴ سال، سایر فعالیت ها از جمله عضو سابق موسسه مادران امروز به مدت ۸سال.

صفورا زواران حسینی

کارشناس و مهندس محیط‌زیست، با پیشینه کار درزمینه‌ی آموزش محیط‌زیست، به‌ویژه آموزش محیط‌زیست به کودکان، همکاری با مدارس، مراکز آموزشی کودکان و شماری از گروه‌های غیردولتی فعال درزمینه‌ی محیط‌زیست در تهران و شهرها و روستاهای مختلف ایران. در حال حاضر آموزشگر کارگاه‌های محیط‌زیست در پیوند با کتاب‌خوانی و کارگاه‌های محیط از غنی از سواد در برنامه با من بخوان است و در بخش کتاب‌خانه‌های کودک محور برنامه با من بخوان همکاری دارد.

مونا جمشیدی ایرجی

کارشناس ارشد برنامه‌ریزی درسی، عضو انجمن دوستداران ادبیات کودک و نوجوان اصفهان، دارای پیشینه‌ی کتاب‌خوانی و شاهنامه‌خوانی در مناطق محروم اصفهان، آموزشگر کارگاه‌های آموزش خلاق، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی و کودکان بیمار در برنامه با من بخوان، در حال حاضر مسئول اجرایی برنامه با من بخوان در بازفت و از همکاران برنامه با من بخوان در اصفهان است.

آزاده صادقی

کارشناس رشته زیست‌شناسی، عضو شورای کتاب کودک در گروه‌های بررسی شعر و فلسفه‌ی شورا، با پیشینه‌ی همکاری و قصه‌گویی در موزه فرهنگ کودکی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و قصه‌گویی برای کودکان نابینا در مرکز هوشمند نابینایان و همکاری در تهیه کتاب‌های حسی_لمسی در هنرکده‌ی بادبادک، از سال ۹۳ تاکنون مسئول اجرای برنامه‌ی با من بخوان در شیرخوارگاه آمنه تهران در دو بخش خردسالان و نوزادان و نوپایان است.

فریبا ساکت

کارشناس علوم تربیتی با پیشینه سال‌ها کار به‌عنوان مربی و مشاور و مدیریت مهدکودک و پیش‌دبستانی، در حال حاضر از همکاران با من بخوان در خانه حمایتی آموزشی محمودآباد و مسئول اجرای برنامه با من بخوان در کتابخانه کارخانه سازورسازه آذرستان است.

میترا سیاوشیان

بنفشه ایزدی

لیلا رهنما

پروین محمدی

همکاران داوطلب

میترا سیاوشیان، پروین محمدی، بنفشه ایزدی (همکاری با گروه آموزش)

نگار نادر پژوه (همکاری در گروه آرشیو و عکس)

شهریار سپهری و نیما کزازی (همکاری با گروه فیلم و مستندسازی)

زهرا عسگری، آرمیدا رضوی، لیلا رهنما و اکرم خداکرمی (همکاری با گروه کتابخانه‌ها)

پدرام بهروزی و کیوان ارشادی پور (همکاری با گروه کتابخانه‌ها و نرم‌افزار کتابشناسی)

بهرنگ خسروی، آیدا عباسی و مونا فرخنده فال (همکاری با گروه ترجمه)

بهار مشفق، المیرا ویسی و مینو منشور (همکاری با گروه تدارکات)

فرحناز خادمی، ریحانه عسگری، الهام کرمانی، هانیه بدری، فاطمه بیرانوند (همکاری با گروه ترویج)

نرگس معینی (همکاری با گروه رسانه‌ها، شبکه‌های اجتماعی)